[ 2018.10.18. by difeadmin 0 Comments ]

U16-os hírek

Tegnapi napon U16-os csapatunk lejátszotta második felkészülési mérkőzését. Ezúttal hazai pályán.

DIFE KK – Debreceni Kosárlabda Akadémia U16 C 61-58 (18-16, 19-14, 19-15, 4-13)

Bernáth R. 14; Bészéll T. 4; Molnár A.; Rácz B. 11; Szabó B. 6; Barak R.; Molnár Z. 10; Bedics R.; Pércsi N. 4; Kerecsenyi J. 10; Megyaszai D.; Asztalos Z.; Mester T. 2.

Máté József vezetőedző:
Először is szeretném megköszönni a Debreceni Kosárlabda Akadémia U16os C csapatának és Tompos Lóránd kollégámnak, hogy elfogadták meghívásunkat.
A 4x13perces mérkőzés első 8 percében csak aszisztáltunk ellenfelünk támadásaihoz. Nehezen, döcögősen indult be a csapat 2-11 es állásnál viszont elkaptuk a fonalat és a negyed végéig 16 pontos szériával megfordítottuk a mérkőzést.
Innentől végig vezettünk.
Az utolsó negyedben sajnos nagyon gyenge arcunkat mutattuk meg. Ezen dolgoznunk kell, hogy ilyen ne forduljon elé többet.
Nagyon hálás vagyok a magam és csapatom nevében a kilátogató szurkolóknak!! Nagyon kellett a biztatás.

Személyes megjegyzésem lenne, hogy bármelyik kisebb egyesület büszke lenne arra, ha a mérkőzéseiken ilyen szép számban látogatnának ki a nézők.
Ezt szívből köszönöm mindenkinek!
Remélem, hogy a további edzőmeccseken valamint a bajnokság során is számíthatunk a csapat 6-ik emberére a szurkolókra!!!