[ 2013.05.31. by difeadmin 0 Comments ]

Utánpótlás edzőmeccs

Írta: M.J.
Újabb edzőmeccsre utazott a DIFE utánpótlás csapata, ezúttal Debrecenbe.

Ma délután ismét edzőmérkőzésre utazott a derecskei utánpótlás csapat. Ezúttal egy erősebb, korosztályban magasabb csapat ellen játszhattak a derecskei fiatalok. A kezdeti meglepettséget nehezen viselték a srácok, ezért az ellenfél már az első negyedben elhúzott. Amit a második negyedben tovább növelt. A félidő tökéletes alkalom volt a hibák megbeszélésére és annak javítására. A harmadik negyedre kicsit lenyugodva léptek pályára a fiatalok, aminek eredményeképpen tudtak szépíteni a mérkőzés állásán. Ugyan ezt a tendenciát sikerült tartani a negyedik negyedre. A mérkőzést 77-21–re a Vegyipari Szakközépiskola tanulói nyerték, amihez gratulálunk nekik. A helytállásért és a küzdésért gratulálok a DIFE utánpótlás csapatának.