Felnőtt hírek – Vereség a Cívis KK ellen

Debrecen, Szent Efrém Tornacsarnoka
2025.11.20.
Elkezdődött a Hajdú-Bihar Vármegyei felnőtt bajnokság, idegenben léptünk pályára csütörtök este. A találkozó első 5 percében fej-fej mellett haladtunk a hazai csapat ellen. A negyed végére kialakult egy 13 pontos hátrány. A védekezésünk úgy gondolom sokkal kitartóbb volt, mint az edzőmérkőzésen. A második negyed végére összességében egy 19 pontos pofont kellett volna ledolgoznunk.
A félidőben, kicsit megpihentünk és ez nem is tett jót a harmadik negyedben leolvadtunk teljesen. Kijöttünk az ütemből. Az utolsó negyedet egállal zártuk. Végeredményben 31 pontos előnnyel zárta ellenfelünk a találkozót. A támadásaink szervezetlenek voltak, mindenki akart magából mutatni egy keveset, így sok egyéni támadás volt. Még nincs meg az összjáték, ami csapatként győzelemhez vinné a csapatot. Ezen dolgozunk!
A mérkőzés embere Kisfalusi Imre, aki agresszívan védekezett és hajtott, mint a meszes!
Hétfőn ismét idegenben folytatjuk a játékot a Cívis KK megye ellen 20:15-től. Köszönjük a szurkolást támogatóinknak! Hajrá DIFE, hajrá Derecske!
Hajrá DIFE!
– Kathi Imre

