[ 2012.11.21. by difeadmin 0 Comments ]

Győzelemmel kezdtünk!

Írta: A.K.A.
Végre elindult a bajnokság.A múlt héten elmaradt a Betű Se elleni mérkőzés, amely egy későbbi időpontban lesz megtartva. De tegnap mérkőzés volt, de még milyen!

Csapatunk idegenben játszott a Deac Öregfiúk ellen. Az ellenfél azonban nem játszott túl öregesen. Az első félidőben tripla záport zúdítottak ránk, ami igen nehezen tudtunk ellensúlyozni. A tömör zónába védekező csapat ellen minden kosárért meg kellett küzdenünk, de félidőben fej-fej mellett állt a két csapat. Hibákkal, rossz döntésekkel, némi megilletődöttséggel játszottunk. De nem törtünk össze, nem estünk szét. Talán ezen múlott, hogy a meccs végére már vezettünk, és rutinosan tartottuk előnyünket az utolsó percekben. A végeredmény Deac öregfiúk-Dife 74-78 !

“Ez egy nagy skalp volt” fogalmazott Pápa Krisztián elnökünk! Hajrá DIFE!